Powiedz ludziom, co masz im do zaoferowania
Jesteś przekonany o tym, że ze swoimi umiejętnościami nie będziesz mógł opędzić się od klientów. W końcu bierzesz ryzyko na własne barki i zakładasz własną firmę. Mija tydzień, dwa i miesiąc, a klientów jak nie było, tak nie ma. Dlaczego?

Bo nie powiedziałeś im o swoich usługach. Nie dałeś się poznać. Nie zamontowałeś reklam. Nie umieściłeś ogłoszeń w Internecie. Nie stworzyłeś strony WWW, ani strony na Facebooku. Ba, nawet nie powiedziałeś znajomym i rodzinie, żeby Cię polecili swoim znajomym, którzy mogą być zainteresowani Twoimi usługami.

Czym prędzej nadrób te zaległości! Zleć specjalizującej się w tym firmie montaż Twoich reklam w odpowiednich miejscach w mieście. Spróbuj zbudować prostą stronę WWW opartą o darmowy szablon. Nie czekaj na klientów, bo się nie doczekasz. Szukaj ich aktywnie. Daj się im poznać. Pokaż im, że istniejesz. Pamiętaj, reklama jest dźwignią sukcesu. Bez odpowiednio zamontowanych – w świecie online i offline – reklam, niewiele zdziałasz w dzisiejszym świecie. Więcej na http://podnosniki-malopolska.pl/